The Realistic Cock – Vac-U-Lock Suction Cup – 6 Inch – Brown
Oorspronkelijke prijs was: €73.04.€51.12Huidige prijs is: €51.12.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Realistic Cock with Balls – Removable Vac-U-Lock Suction Cup – ULTRASKYN – 6 / 16 cm – Chocolate
Laat u niet misleiden door imitaties! Gemaakt van ULTRASKYN met dubbele dichtheid, deze realistische lul is zacht aan de buitenkant en perfect hard aan de binnenkant, waardoor het de meest realistische lul ooit is gemaakt! Deze met Vac-U-Lock compatibele realistische lul heeft handgemaakte details en een verwijderbare zuignapbasis voor een soepele rit.
Ftalaatvrij en lichaamsveilig.
Verkrijgbaar in wit, zwart en bruin. Gebouwd in Amerika.
| Gewicht | 0.49 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 31.3 × 16.3 × 8.7 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 4,32 cm x 4,32 cm x 18,03 cm |
| Artikelcode | 0276-03-BX |
| Bruikbare lengte | 16,5cm |
| Diameter artikel | 4,4cm |
| EAN | 782421014292 |
| Geproduceerd in | USA |
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | TPE |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.