-30%
Ouch! – Ouch! Feather – Red
Oorspronkelijke prijs was: €3.24.€2.26Huidige prijs is: €2.26.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Feather
Spelen met erotische sensaties is een soort activiteiten die bedoeld zijn om bij de partner fysieke sensaties teweeg te brengen. Vele mensen vinden gekieteld worden met veren een aangename ervaring en dit kan deel uitmaken van een uiterst erotisch voorspel! De nieuwe OUCH!- veer bevindt zich in een klasse apart en zal al jouw zintuigen prikkelen voor een onvergetelijke ervaring!
Deze mooi vervaardigde pluim meet 27 cm, met inbegrip van een comfortabel handvat voor een gemakkelijke hantering.
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 35.5 × 9 × 1 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 14 cm x 6 cm x 27 cm |
| Artikelcode | OU269RED |
| EAN | 8714273927767 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Rood |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.