-30%
Triune – Delux Tweezer Clamp (4.5″)
Oorspronkelijke prijs was: €12.98.€9.08Huidige prijs is: €9.08.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Deluxe Forceps Clamp – 4.5 / 11.5 cm
Zware Tweezers Tepelklemmen met een stevige schakelketting, die anders zijn dan de traditionele pincetklemmen. De druk wordt geregeld door de middelste knop in de richting van de punt van de klem te schuiven. Gemaakt voor gevorderde BDSM-speler.
| Gewicht | 0.058 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 14 × 5.5 × 2.7 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 1,4 cm x 1,3 cm x 52 cm |
| Artikelcode | TBJ-2116 |
| EAN | 8714273782168 |
| Geproduceerd in | Pakistan |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.


























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.