-30%
Triune – Press Style Nipple Clamp (single piece)
Oorspronkelijke prijs was: €10.78.€7.54Huidige prijs is: €7.54.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Press Style Nipple Clamp
Deze unieke uit een stuk bestaande tepelklem is als een kleine druk, draai de duimschroef om ze vast te zetten. Hoe strakker, hoe pijnlijker en minder slippend.
| Gewicht | 0.019 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 9.1 × 4.9 × 0.9 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 0,6 cm x 4 cm x 4,2 cm |
| Artikelcode | TBJ-2106 |
| EAN | 8714273782144 |
| Geproduceerd in | Pakistan |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.


























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.