Gold Skull Poppers 24ml
€6.26 - €8.35
KORTINGSSTAFFEL ook geldig icm met andere poppers
| 3-4 | 5-9 | 10+ |
| €7.10 | €6.68 | €6.26 |
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Merk
- Safety Data Sheet
Beschrijving
Gold Skull 24ml Poppers
– Inhoud : 24ml
– Samenstelling : Isopentyl / 1-Butanol, 3-Methyl
– CAS : CAS 463-04-7 / CAS 71-41-0
LET OP !! : Dit product niet inslikken
LET OP !! : niet gebruiken i.c.m. Kamagra / Viagra en andere erectie middelen
| Gewicht | 0.09375 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 8 × 4 × 2 cm |
| CAS | CAS 463-04-7 / CAS 71-41-0 |
| Samenstelling | Isopentyl |
| Type fles | Skull |
| Artikelcode | 7428477249518 |
| EAN | 7428477249518 |
| Ingrediënten | Isopentyl / 1-Butanol, 3-Methyl |
| Maat | 24ml |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.






















18 beoordelingen voor Gold Skull Poppers 24ml
Er zijn nog geen beoordelingen.