-44%
Iron Fist Raw Ultramyl Biopure Poppers 24ml With Double Sniffer Small
Oorspronkelijke prijs was: €17.70.€9.95Huidige prijs is: €9.95.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Merk
Beschrijving
Iron Fist Raw Ultramyl Biopure Poppers 24ml With Double Sniffer Small
– Inhoud : 24ml
– Samenstelling : Isoamyl / 1-Butanol, 3-Methyl
– CAS : CAS 110-46-3 / CAS 123-51-3
LET OP !! : Dit product niet inslikken
LET OP !! : niet gebruiken i.c.m. Kamagra / Viagra en andere erectie middelen
| Gewicht | 0.09375 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 8 × 3 × 3 cm |
| CAS | CAS 110-46-3 / CAS 123-51-3 |
| Samenstelling | Isoamyl |
| Artikelcode | 6150849492482 |
| EAN | 6150849492482 |
| Ingrediënten | Isoamyl / 1-Butanol, 3-Methyl |
| Maat | 24ml |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.

























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.