-30%
Luca Star Thong – Black – S/M
Oorspronkelijke prijs was: €13.48.€9.43Huidige prijs is: €9.43.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Star Thong – S/M
Ster string
| Gewicht | 0.001 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 8.5 × 4.8 × 1 cm |
| Afmetingen artikel | 8,5cm x 4,8cm x 1cm |
| Artikelcode | ALLL011SM |
| EAN | 883045911506 |
| Geproduceerd in | China |
| Maat | S/M |
| Materiaal | 90% Polyester,10% Elastane |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.


























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.