-30%
MGX Syn Trident – Blue
Oorspronkelijke prijs was: €75.36.€52.75Huidige prijs is: €52.75.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
MGX Syn Trident – Blue
De MGX is gemakkelijk te gebruiken voor zowel beginners als experts, met progressief lonende oefeningen en ervaringen. Het is goed uitgebalanceerd met een geribbelde steel voor stimulatie en stabiliteit van het anale kanaal, terwijl de perineum tab een externe perineum massage biedt.
| Gewicht | 0.24 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 3.5 × 22.9 × 14 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Artikelcode | 850040572001 |
| Bruikbare lengte | 9cm |
| EAN | 850040572001 |
| Kleur | Blauw |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.

























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.