-30%
White Temptation Lay-on Vibrator – White
Oorspronkelijke prijs was: €24.73.€17.31Huidige prijs is: €17.31.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
White Temptation – Lay-On Vibrator – White/Brass
Deze minimalistische vibe met stijlvolle metalen details heeft een zachte siliconen geribbelde kop die zorgt voor soepele en soepele stimulatie. Met een rommelende, fluisterstille motor sluipt dit speciale speeltje naar je toe, waardoor je smelt en om meer vraagt.
| Gewicht | 0.159 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 9.5 × 14.2 × 5 cm |
| Aantal motoren | 1 |
| Aantal snelheden | 10 |
| Afmetingen artikel | 9,19999999 cm x 3 cm x 6 cm |
| Artikelcode | EE73-527-1118 |
| EAN | 4061504000954 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Silicone, ABS |
| Max RPM | 7200 |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.


































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.