-30%
OBI – Clitoral Stimulator – Light Pink
Oorspronkelijke prijs was: €34.80.€24.36Huidige prijs is: €24.36.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
OBI – Clitoral Stimulator – Light Pink
OBITM is de perfecte massager voor de vrouw die op zoek is naar intense clitorale orgasmes. Het doordachte ontwerp dat tegelijkertijd de clitoris, de schaamlippen en het perineum bedekt, zal u een breed scala aan sensaties geven. De krachtige vibraties zullen de deuren van de hemel voor u openen… Uw geluk wacht.
| Gewicht | 0.08 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 11.5 × 7 × 7 cm |
| Aantal snelheden | 10 |
| Afmetingen artikel | 11,5 cm x 7 cm x 7 cm |
| Artikelcode | S-102 |
| Diameter artikel | 7cm |
| EAN | 697309901024 |
| Kleur | Roze |
| Materiaal | Abs, Siliconen |
| Max aantal dB | 40 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.

































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.