Jessica Set Rouge Pink
Oorspronkelijke prijs was: €59.50.€41.65Huidige prijs is: €41.65.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Jessica Set Rouge Pink
Een goede vibrator geeft plezier, maar een geweldige vibrator gaat over plezier en PLEZIER! Om een saaie enkele functie van vibrators te doorbreken, cre?ert ZALO deze Jessica-massager voor zowel koppels als voor solospel, om meerdere manieren te ontgrendelen om plezier te hebben. Het ontwerp is ge?nspireerd op de rococo-kunstcultuur van het paleis van Versailles in Parijs in de 17e eeuw. We gebruiken de ontwerpelementen gebaseerd op de voorkeur van de Franse adel om dit elegante luxeproduct te cre?ren.
| Gewicht | 0.14 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 1.4 × 19.8 × 14.8 cm |
| Aantal motoren | 2 |
| Aantal snelheden | 8 |
| Afmetingen artikel | 3,3 cm x 15,8 cm x 4,6 cm |
| Artikelcode | F02112 |
| EAN | 600231887519 |
| Kleur | Roze |
| Max RPM | 7000 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.


























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.