-30%
Lucas Frost – Realistic ULTRASKYN Dildo – 7 / 18 cm – Vanilla
Oorspronkelijke prijs was: €72.82.€50.97Huidige prijs is: €50.97.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Lucas Frost – Realistic ULTRASKYN Dildo – 7 / 18 cm – Vanilla
Lucas Frost is klaar om in je te kruipen. Zijn Signature Cock is direct uit zijn lichaam gegoten en met de hand vervaardigd in dual density ULTRASKYN, met levensechte aderen en rondingen voor de ultieme pornosterervaring. Dit materiaal legt elk detail perfect vast, bootst het unieke gevoel van echte huid na en warmt op tot lichaamstemperatuur bij gebruik.
| Gewicht | 0.5 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 28.96 × 11.43 × 8.64 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 3,8 cm x 18,8 cm x 3,8 cm |
| Artikelcode | 8160-28-BX |
| Bruikbare lengte | 14,5cm |
| Diameter artikel | 3,8cm |
| EAN | 782421087067 |
| Kleur | Huidskleur |
| Materiaal | Thermoplastisch elastomeer (TPE) |
| Splashproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.





























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.