-30%
Fistit – Fisting Power Fist – Black
Oorspronkelijke prijs was: €36.24.€25.36Huidige prijs is: €25.36.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Fisting Power Fist
Bent u in voor extreem? Als u dit dit Fist-it heeft geprobeerd, kunt u niet meer terug! Dit product zal fisten tot een geheel nieuwe dimensie brengen. De realistische 12.8 vuist is ontworpen met realistische knokkels en vingers voor ultiem genot!
Hij is gemaakt van rubber van de hoogste kwaliteit, is stevig en toch flexibel en verkrijgbaar in zwart.
Bent u klaar om de uitdaging tot het einde aan te gaan? U zult verbaasd zijn over hoe realistisch deze vuist aanvoelt!
| Gewicht | 1.09 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 45.5 × 23.5 × 9.5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 7,5 cm x 6,4 cm x 32,5 cm |
| Artikelcode | FST005BLK |
| EAN | 8714273945761 |
| Geproduceerd in | China |
| Materiaal | Realistic feel rubber |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.

























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.