- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Merk
- Safety Data Sheet
Beschrijving
!! LET OP !! Dit artikel is op basis van een geheel nieuw ontwikkelde formule : Hexyl nitrite !! LET OP !! Amsterdam Special 30ml (JJ) NEW FORMULA Poppers
Amsterdam Special van onze helden uit Canada! Lockerroom brengt deze fles uit in maar liefst 30ml ! Let op! Totaal nieuwe formule, waarbij het belangrijk is om de fles op kamer temperatuur te laten komen.
– Inhoud : 30ml
– Samenstelling : Hexylnitrite / Hexan-1-ol / 1/1-Bis(hexyloxy)hexane
– CAS : CAS 638-51-7 / CAS 111-27-3 / CAS 33673-65-3
LET OP !! : Dit product niet inslikken
LET OP !! : niet gebruiken i.c.m. Kamagra / Viagra en andere erectie middelen
| Gewicht | 0.09375 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 8 × 3 × 3 cm |
| CAS | CAS 638-51-7 / CAS 111-27-3 / CAS 33673-65-3 |
| Samenstelling | Hexyl |
| Type fles | Glas Rond 25 / 30ml |
| Artikelcode | 832702009438 |
| EAN | 832702009438 |
| Ingrediënten | Hexylnitrite / Hexan-1-ol / 1/1-Bis(hexyloxy)hexane |
| Maat | 30ml |
1 beoordeling voor Amsterdam Special Poppers 30ml (JJ) NEW FORMULA
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.























Tim –
De “Amsterdam Special Poppers 30ml (JJ) NEW FORMULA” bevalt goed. Ik gebruik deze al jaren regelmatig. Deze is op basis van hexyl nitrite en dat kan een full body orgasm uitlokken indien de persoon daar gevoelig voor is. Ik spreek uit ervaring.