-30%
Triune – Bag Rubber Rings TT2002- 100 Pieces
Oorspronkelijke prijs was: €16.39.€11.47Huidige prijs is: €11.47.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Bag Rubber Rings TT2002 – 100 Pieces
Rubberen ringen TT2002, worden gebruikt bij tepelspel. Verpakking van 100 stuks.
| Gewicht | 0.055 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 10 × 7.9 × 2 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 7,9 cm x 2 cm x 10 cm |
| Artikelcode | TBJ-2132-RINGS |
| EAN | 8714273782267 |
| Geproduceerd in | Pakistan |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.