-30%
Adjustable Darby Style Handcuffs
Oorspronkelijke prijs was: €51.81.€36.26Huidige prijs is: €36.26.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Adjustable Darby Style Handcuffs
Bind je partner vast en ervaar opwindende erotische momenten met deze boeien die je met een schroefsleutel kunt openen en op 5 verschillende posities kunt vastklikken.
| Gewicht | 0.58 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 28 × 10 × 2.5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 10 cm x 2,5 cm x 28 cm |
| Artikelcode | TMS-0014 |
| Diameter binnenzijde | 6 cm |
| EAN | 8714273535764 |
| Geproduceerd in | Pakistan |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Splashproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.


























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.