-30%
Pjur Analyse me relaxing silicone gel 100ml
Oorspronkelijke prijs was: €16.63.€11.64Huidige prijs is: €11.64.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Glide – Siliconebased Lubricant and Massage Gel – 3 fl oz / 100 ml
pjur analyse me! Relaxing Silicone Anal Glide is uitstekend geschikt voor ontspannen anale seks. Het natuurlijke ingredient jojoba ontspant en hydrateert de huid. De huid wordt zacht en soepel, zodat ook de anaalspier ontspant. Bovendien zorgt het silicone voor een langdurig glijvermogen. Ook perfect in combinatie met pjur analyse me!
Anal comfort spray.
| Gewicht | 0.04 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 14.5 × 3.7 × 3.7 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 3,7 cm x 3,7 cm x 14,5 cm |
| Artikelcode | PJ10510 |
| EAN | 827160104344 |
| Geproduceerd in | Duitsland |
| Ingrediënten | Dimethicone, Dimethiconol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Amyris Balsamifera Bark Oil. |
| Kleur | Zwart / Grijs |
| Maat | 100ml |
| Weekmaker vrij | Ja |
2 beoordelingen voor Pjur Analyse me relaxing silicone gel 100ml
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.





















Patrick Jansen –
Philippe Abdo –