Realisic 10 speed Vibrator – Black
Oorspronkelijke prijs was: €25.24.€17.66Huidige prijs is: €17.66.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Realistic Multispeed Vibrator
Deze 10-speed realistische vibrator mag in geen enkele seks-speeltjes collectie ontbreken! Met zijn levensechte, stimulerende aders op de schacht en forse eikel zorgt hij voor diepe, bevredigende stimulatie! Voeg daarbij nog eens de mogelijkheden van 10 verschillende vibratie-standen en je bent er helemaal klaar voor. Gewoon een druk op de knop en je glijdt moeiteloos door een sensationele wereld! Laat het massieve uiteinde van de vibrator zijn opwindende werk doen voor dat je de realistisch geaderde schacht naar binnen schuift en de vibraties opvoert naar een ongekend diep orgasme! Gebruik een beetje glijmiddel op waterbasis voor het beste resultaat!
| Gewicht | 0.44 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 28 × 11.5 × 6 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal motoren | 1 |
| Aantal snelheden | 10 |
| Afmetingen artikel | 5 cm x 5 cm x 24 cm |
| Artikelcode | SHT436BLK |
| Batterij type | AA |
| Bruikbare lengte | 20,5cm |
| Diameter artikel | 5cm |
| EAN | 8714273544957 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | ABS, PVC |
| Max RPM | 8500 |
| Max aantal dB | 60 |
| Multi speed | Ja |
| Oplaadbaar | Nee |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.






































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.