-30%
Hexagon Shaped Bullet Vibrator – Jetset Blue
Oorspronkelijke prijs was: €8.74.€6.11Huidige prijs is: €6.11.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Smooth Bullet Vibrator – Sunpac Yellow – Deze Gladde Bullet Vibrator is ontworpen om krachtig genot op verschillende manieren te bieden, en met zijn compacte formaat, en met zijn formaat van zakformaat, is het de ideale reisgenoot! Ontdek eindeloze momenten van vreugde en fleur je leven op met Loveline!
| Gewicht | 0.07 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 6 × 6 × 14 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal motoren | 1 |
| Aantal snelheden | >10 |
| Bruikbare lengte | 7,2cm |
| Diameter artikel | 2,1cm |
| Max RPM | 8000 |
| Max aantal dB | 55 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | No |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.