-30%












Ultra Zachte Siliconen G-Spot Vibrator Purple
0 out of 5
€32.94 Oorspronkelijke prijs was: €32.94.€23.05Huidige prijs is: €23.05.
Meer van dit merk

Ultra Zachte Siliconen G-Spot Vibrator Purple
€32.94 Oorspronkelijke prijs was: €32.94.€23.05Huidige prijs is: €23.05.
In stock
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Ultra Zachte Siliconen G-Spot Vibrator
Deze ultra zachte Siliconen G-Spot Vibrator is speciaal ontworpen voor de G-spot, voor precieze stimulatie en intense orgasmes. Ontdek eindeloze momenten van plezier en verrassing als je het plezier van genot verkent met deze Loveline vibrator.
| Gewicht | 0.25 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 18.3 × 9 × 6 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal motoren | 2 |
| Aantal snelheden | >10 |
| Afmetingen artikel | 13,3 cm x 3,7 cm x 6,2 cm |
| Artikelcode | LOVE065PUR |
| Bruikbare lengte | 10cm |
| Diameter artikel | 3,5cm |
| EAN | 8714273048967 |
| Kleur | Paars |
| Materiaal | Abs, Siliconen |
| Max RPM | 10000 |
| Max aantal dB | 60 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | No |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Misschien ook interessant voor u
Toys Haar, Vibrerend Ei, Vibrerend Ei Draadloos
€14.24 Oorspronkelijke prijs was: €14.24.€9.96Huidige prijs is: €9.96.
10 Speed Remote Vibrating Egg Pink BIG
0 out of 5
Toys Haar, Vibrerend Ei, Vibrerend Ei G-Spot
€15.70 Oorspronkelijke prijs was: €15.70.€10.99Huidige prijs is: €10.99.
10 Speed Remote Vibrating Egg Purple G-Spot SMALL
0 out of 5
Toys Haar, Vibrerend Ei, Vibrerend Ei Bedraad
€8.25 Oorspronkelijke prijs was: €8.25.€5.77Huidige prijs is: €5.77.
10 Speed Vibrating Egg Black
0 out of 5
Sex Machine, Toys Haar
€11.45 Oorspronkelijke prijs was: €11.45.€8.01Huidige prijs is: €8.01.
Dildo Adapter
0 out of 5
Sex Machine, Toys Haar
€63.69 Oorspronkelijke prijs was: €63.69.€44.58Huidige prijs is: €44.58.
F-Machine - Gigolo Fuck Machine Anchor
0 out of 5
Sex Machine, Toys Haar
€404.70 Oorspronkelijke prijs was: €404.70.€283.29Huidige prijs is: €283.29.
KINK - Fucking Machines - Power Banger - Black
4.00 out of 5
Sex Machine, Toys Haar
€40.85 Oorspronkelijke prijs was: €40.85.€28.59Huidige prijs is: €28.59.
LoveBotz - G-Spot Attachment for Saddle Sex Machine - Flesh
0 out of 5
Sex Machine, Toys Haar
€700.00 Oorspronkelijke prijs was: €700.00.€490.00Huidige prijs is: €490.00.
LoveBotz - LoveBotz Robo Fuk Deluxe Adjustable Sex Machine
0 out of 5
Toys Haar, Vibrerend Ei, Vibrerend Ei Draadloos
€26.34 Oorspronkelijke prijs was: €26.34.€18.43Huidige prijs is: €18.43.
Simplicity - George - Rechargeable Remote Control Vibrating
0 out of 5
Toys Haar, Vacuum Toys, Vagina / Clit Zuigers
€24.14 Oorspronkelijke prijs was: €24.14.€16.89Huidige prijs is: €16.89.
Vibrating Pussy Pump - Black
0 out of 5





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.