-30%
Snail Vibe – GIZI Lite – Dual G-Spot Stimulator – Zoete Dragonfruit
Oorspronkelijke prijs was: €42.96.€30.07Huidige prijs is: €30.07.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
GIZI Lite – Dual G-Spot Stimulator – Sappige Blauwe Bes – Discover G-spot pleasure with SVibe GIZI Lite! Find your perfect depth as synchronized stimulation caresses your vaginal and clitoral zones. 5 Custom vibration speeds for tailored bliss. Crafted from soft body-safe silicone, this vibrator has dual motors for targeted pleasure. Unlock a world of ecstasy!
| Gewicht | 0.55 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 11 × 6 × 16 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal snelheden | 5 |
| Bruikbare lengte | 12cm |
| Diameter artikel | 3,5cm |
| Max aantal dB | 45 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | No |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.