Satisfyer – Spinning Vibe 1 – Roterende G-Spot Vibrator – Rood
Oorspronkelijke prijs was: €46.99.€32.89Huidige prijs is: €32.89.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Cloud Rider – Vibrerende Eenhoorn Siliconen Dildo – Paars/Roze – Elevate your fantasy life with the Cloud Rider Unicorn Silicone Dildo! Shaped like a magical unicorn horn and featuring colors of pink, purple, and white, this vibrating dildo has a small, round tip for effortless insertion. Its smooth, graduated bumps provide delightful sensations as you go deeper. Control 3 speeds and 7 vibration patterns using the rechargeable remote for tailored pleasure. The wide suction-cup base allows for hands-free use and compatibility with most strapon harnesses. Made from premium, body-safe silicone and rated IPX7 waterproof, this toy can be used in the shower or underwater. Always pair with water-based lubricants! Measurements: Overall length: 6.4 inches. Insertable length: 5.6 inches. Narrowest insertable diameter: 0.9 inches. Widest insertable diameter: 1.7 inches.
| Gewicht | 0.41 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 11.65 × 7.55 × 19 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Diameter artikel | 3,5cm |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | No |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.