-30%
Royal Gems – Bijou – Oplaadbare G-Spot Vibrator
Oorspronkelijke prijs was: €25.24.€17.66Huidige prijs is: €17.66.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Charming Smile – Vibrator for Beginners – Lila – Dankzij het compacte formaat is Charming Smile de perfecte vibe voor beginners en een geweldige reisgenoot. De krachtige vibraties zijn perfect verdeeld in een zachte siliconen schacht en zorgen voor een intense stimulatie die je laat glimlachen!
| Gewicht | 0.2 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 10 × 3.4 × 16.5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal motoren | 1 |
| Aantal snelheden | 10 |
| Diameter artikel | 2,5cm |
| Max RPM | 10000 |
| Max aantal dB | 45 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | No |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.