-30%
Nipple Tassels Heart Black
Oorspronkelijke prijs was: €9.84.€6.88Huidige prijs is: €6.88.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Nipple Tassels Heart Shaped
Deze Tepel Kwastjes van Ouch! zijn het perfecte outfit om te verleiden en verrassen. Er zit zelfklevende tape bij, zodat ze makkelijk op en af te doen zijn. Steel de show met deze uitdagende Tepel Kwastjes of geef het als perfect cadeau aan je beste vriendin.
| Gewicht | 0.07 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 18.8 × 19.7 × 2.5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 5,8 cm x 0,3 cm x 5,3 cm |
| Artikelcode | OU029BLK |
| Bruikbare lengte | 6,3cm |
| EAN | 8714273948106 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Zwart |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.