-30%
10″ / 25.4 cm Realistic Dildo With Balls – Turquoise
Oorspronkelijke prijs was: €24.94.€17.45Huidige prijs is: €17.45.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Realistic Dildo with Balls – 10 / 25,4 cm
Dit REALROCK CRYSTAL CLEAR-model is ontworpen met realistische ballen voor een verbeterde, levensechte ervaring. Alle zijn voorzien van een stevige zuignap, zodat u ze op vrijwel elke vlak oppervlak kunt vastzetten.
Alle REALROCK CRYSTAL CLEAR’s zijn ftalaatvrij, latexvrij, lichaamsveilig en non-poreus, waardoor ze makkelijk schoon te maken zijn en een langere levensduur hebben.
Dit model met ballen is 28 cm (11) lang, inclusief de zuignap, heeft een penetreerbare lengte van 25,4 (10) en een omvang van 6 cm (2,4).
| Gewicht | 0.545 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 36 × 16 × 7.7 cm |
| Afmetingen artikel | 28 cm x 7,6 cm x 10,1 cm |
| Artikelcode | REA130TUR |
| Bruikbare lengte | 25,4cm |
| Diameter artikel | 6cm |
| EAN | 7423522632680 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | turquoise |
| Splashproof | ja |
| Waterproof | ja |
| Weekmaker vrij | ja |



































