-30%






Devil’s Tongue Dildo
0 out of 5
€41.91 Oorspronkelijke prijs was: €41.91.€29.33Huidige prijs is: €29.33.
Availability: Op voorraad
Artikelnummer: 8714273535771
Categorieën: Dildo, Dildo Metaal, Toys Beide
Tag: Gratis verzending vanaf 70 Euro
Meer van dit merk

Devil’s Tongue Dildo
€41.91 Oorspronkelijke prijs was: €41.91.€29.33Huidige prijs is: €29.33.
In stock
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Devil Tongue Dildo
Geniet van de tong van de duivel die zich in je verborgen en intieme zones kronkelt. Deze wilde tong kronkelt wellustig in je verborgen zones. Stel je voor hoe de diepe richels sensueel tegen de binnenwanden van je vagina blijven wrijven tijdens het spelen. Je G-spot zal keer op keer gek zijn op dit juweeltje.
Het gebogen uiteinde wordt gebruikt als handvat voor veilige hantering, zelfs tijdens de wildste spellen.
Volg de tong van de duivel in de wilde jungle van passie! Verwarmd in een waterbad, kan deze stalen dildo je gevoelens van genot alleen maar vergroten.
| Gewicht | 0.72 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 20 × 6 × 5.5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 6 cm x 5,5 cm x 20 cm |
| Artikelcode | TMS-3327 |
| Diameter artikel | 4cm |
| EAN | 8714273535771 |
| Geproduceerd in | Pakistan |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Misschien ook interessant voor u
BDSM, Tepel Toys, Tepel Toys, Toys Beide
€9.84 Oorspronkelijke prijs was: €9.84.€6.88Huidige prijs is: €6.88.
Adjustable Nipple Clamps - Purple
0 out of 5
Tepel Toys, Toys Beide
€59.30 Oorspronkelijke prijs was: €59.30.€41.51Huidige prijs is: €41.51.
Master Series - Deviant Monarch Weighted Nipple Clamps
0 out of 5
Toys Beide, Vacuum Toys
€16.92 Oorspronkelijke prijs was: €16.92.€11.84Huidige prijs is: €11.84.
Master Series - Intake Anal Suction Device
0 out of 5
BDSM, Tepel Toys, Tepel Toys, Toys Beide
€15.34 Oorspronkelijke prijs was: €15.34.€10.73Huidige prijs is: €10.73.
Ouch! - Nipple suckers - Black
0 out of 5
Toys Beide, Veertjes
€3.24 Oorspronkelijke prijs was: €3.24.€2.26Huidige prijs is: €2.26.
Ouch! - Ouch! Feather - Red
0 out of 5
BDSM, Tepel Toys, Tepel Toys, Toys Beide
€10.94 Oorspronkelijke prijs was: €10.94.€7.65Huidige prijs is: €7.65.
Pincette Nipple Clamps - Black
0 out of 5
BDSM, Tepel Toys, Tepel Toys, Toys Beide
€8.25 Oorspronkelijke prijs was: €8.25.€5.77Huidige prijs is: €5.77.
Pincette Nipple Clamps - Metal
0 out of 5
BDSM, Tepel Toys, Tepel Toys, Toys Beide
€11.16 Oorspronkelijke prijs was: €11.16.€7.81Huidige prijs is: €7.81.
Pinch Nipple Clamps - Black
0 out of 5
BDSM, Tepel Toys, Tepel Toys, Toys Beide
€25.30 Oorspronkelijke prijs was: €25.30.€17.71Huidige prijs is: €17.71.
Triune - Barrel Tit Clamps with Chain (pair)
0 out of 5
BDSM, Tepel Toys, Tepel Toys, Toys Beide
€12.32 Oorspronkelijke prijs was: €12.32.€8.62Huidige prijs is: €8.62.
Triune - Mini Magnetic Nipp. Pincher
0 out of 5




















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.