-30%
Diamond Heart Butt Plug – Extra Large – Black
Oorspronkelijke prijs was: €8.74.€6.11Huidige prijs is: €6.11.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Diamond Heart Butt Plug – Extra Large
Geniet van constante stimulatie, vanwege zijn gewicht, klassieke vorm en flexibele nek. Deze buttplug heeft een prachtige diamant aan de onderkant.
| Gewicht | 0.12 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 9.1 × 13 × 6 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 4,1 cm x 4,1 cm x 9,5 cm |
| Artikelcode | OU337BLK |
| Bruikbare lengte | 8cm |
| Diameter artikel | 4,1cm |
| EAN | 8714273530592 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Zwart |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.