-30%
GC – Anal Chain – Black
Oorspronkelijke prijs was: €6.54.€4.57Huidige prijs is: €4.57.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Anal Chain
Met een snoer van maar liefst 10 spannende en stimulerende balletjes, neemt deze anale ketting u mee naar een anale hemel op aarde. Varierend van een voorzichtige 8 mm tot een meer uitdagende 22 mm, doen deze kleine lustballetjes altijd hun werk.
De totale penetratielengte is een indrukwekkende 25.5 cm en er is een veiligheidsring aan het einde om makkelijk terug te kunnen trekken.
Deze mooi geproduceerde anale ketting is gemaakt van soepel TPE en is verkrijgbaar in een zwarte en een doorzichtige versie.
| Gewicht | 0.11 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 18 × 11 × 4 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 4,1 cm x 2,3 cm x 30 cm |
| Artikelcode | GC024BLK |
| Diameter artikel | 2,3cm |
| EAN | 8714273928474 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Zwart |
| Oplaadbaar | Nee |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | No |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.



























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.