- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Merk
- Safety Data Sheet
Beschrijving
Lady 25ml Poppers
LADY poppers is speciaal ontworpen en ontwikkeld voor de diva’s onder ons. Het is zeer erotisch, stimulerend en geeft euforie, welzijn en verhoogde sensualiteit tijdens seks. Lady poppers maakt je meest geheime lust wakker en bevrijdt je van seksuele remmingen
– Inhoud : 25ml
– Samenstelling : Isopropyl / Propan-2-ol
– CAS : CAS 541-42-4 / CAS 67-63-0
LET OP !! : Dit product niet inslikken
LET OP !! : niet gebruiken i.c.m. Kamagra / Viagra en andere erectie middelen
| Gewicht | 0.09375 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 8 × 4 × 2 cm |
| CAS | CAS 541-42-4 / CAS 67-63-0 |
| Samenstelling | Isopropyl |
| Type fles | Glas Rond 25 / 30ml |
| Artikelcode | 7428474567929 |
| EAN | 7428474567929 |
| Ingrediënten | Isopropyl / Propan-2-ol |
| Maat | 25ml |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.

























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.