- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Merk
- Safety Data Sheet
Beschrijving
Dominator Strong Black 25ml Poppers
Ben je niet te stoppen in bed en heb je de leiding??De Dominator Black zal je helemaal inspireren. Dit sterke aroma is de perfecte aanvulling op je harde en dominante sessies met je onderdanige sub!
– Inhoud : 25ml
– Samenstelling : Isopropyl / Isoamyl / 1-Butanol, 3-Methyl / 3-Propan-2-Ol
– CAS : CAS 541-42-4 / CAS 110-46-3 / CAS 123-51-3 / CAS 67-63-0
LET OP !! : Dit product niet inslikken
LET OP !! : niet gebruiken i.c.m. Kamagra / Viagra en andere erectie middelen
| Gewicht | 0.09375 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 8 × 4 × 2 cm |
| CAS | CAS 541-42-4 / CAS 110-46-3 / CAS 123-51-3 / CAS 67-63-0 |
| Samenstelling | Isopropyl / Isoamyl |
| Type fles | Glas Rond 25 / 30ml |
| Artikelcode | 7428471818239 |
| EAN | 7428471818239 |
| Ingrediënten | Isopropyl / Isoamyl / 1-Butanol, 3-Methyl / 3-Propan-2-Ol |
| Maat | 25ml |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.