-47%
Rush Classic Poppers 10ml 5 Stuks
Oorspronkelijke prijs was: €28.50.€15.00Huidige prijs is: €15.00.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Merk
- Safety Data Sheet
Beschrijving
5 stuks Rush Classic 10ml Poppers
Normaal € 28,50 , nu in de aanbieding voor maar € 15,00
Belangrijke informatie Rush Classic 10ml Poppers
- Inhoud : 10ml
- Samenstelling : Isopropyl / Propan-2-ol
- CAS : CAS 541-42-4 / CAS 67-63-0
- Hier vind je meer informatie over de chemische samenstelling van poppers (Wikipedia)
- LET OP: Dit product NIET inslikken. Dit is levensgevaarlijk.
- LET OP: Vermijd oog en huidcontact. Extreem bijtend
- LET OP: Dit product niet gebruiken met erectiemiddelen, alcohol of drugs.
Effecten van Rush Classic 10ml Poppers:
- Verhoogd seksueel verlangen
- Ontspannend effect op spieren
- Energiek en stimulerend gevoel
- Intensere orgasmes
Mogelijke bijwerkingen:
- Milde hoofdpijn
- Vermoeidheid en misselijkheid
- Problemen met scherp zien
| Gewicht | 0.25 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 5 × 2 × 2 cm |
| CAS | CAS 541-42-4 / CAS 67-63-0 |
| Samenstelling | Isopropyl |
| Artikelcode | 6150849543559 |
| EAN | 6150849543559 |
| Ingrediënten | Isopropyl / Propan-2-ol |
| Maat | 10ml |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.






















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.