-30%
Massage Oil Neutral 50ml
Oorspronkelijke prijs was: €6.54.€4.57Huidige prijs is: €4.57.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Massage Oil – 2 fl oz / 50 ml
Plantaardige massage-olie voor ontspannende lichaamsmassages. Verwen elkaar en geef de huid directbaar natuurlijke soepelheid. De olie is zacht voor de huid, bevat verzorgende bestanddelen en verspreidt een heerlijke geur. Dermatologisch getest. Bevat geen parabenen.
| Gewicht | 0.06 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 11.5 × 3.1 × 3.1 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 3 cm x 3 cm x 11,5 cm |
| Artikelcode | TOU039 |
| EAN | 8714273308313 |
| Geproduceerd in | Nederland |
| Ingrediënten | Olus, Parfum, Butyrospermum Parkii, Tocopherylacetate. |
| Kleur | Wit |
| Maat | 50ml |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.




















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.