-30%
CBD Lubricant – 0.8 fl oz / 25 ml
Oorspronkelijke prijs was: €4.95.€3.46Huidige prijs is: €3.46.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
CBD Lubricant – 0.8 fl oz / 25 ml
Glijmiddel op waterbasis. Bevat het actieve ingredi?nt CBD (Cannabidiol). Geschikt voor gebruik met latex condooms. Dermatologisch getest, vetvrij, kleurloos, geurloos en smaakloos. Gebruiksaanwijzing: Breng zoveel gel aan als u wilt op het lichaamsdeel dat u wilt en herhaal dit zo vaak als u wilt. Buiten bereik van kinderen houden. Koel en donker bewaren.
| Gewicht | 0.03 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 10.8 × 2.3 × 3.7 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 10,8 cm x 2,3 cm x 3,7 cm |
| Artikelcode | PHA333 |
| EAN | 8714273935762 |
| Ingrediënten | Aqua. Glycerin. Hydroxyethylcellulose. Sodium Benzoate. Potassium Sorbate. Citric Acid. Cannabis Sativa Seed Oil. Cannabis Sativa Seed Extract . Pentylene Glycol. Urea. Sorbitol. Lactic Acid. Sodium Lactate. Serine. Sodium Chloride. Allantoin |
| Kleur | Groen |
| Maat | 25ml |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.