-30%
Collins Speculum – Medium – Brushed Steel
Oorspronkelijke prijs was: €17.93.€12.55Huidige prijs is: €12.55.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Collins Speculum
meta charsetutf-8gtspangtGoed ontworpen roestvrij staal speculum die wordt gebruikt om naar binnen te gluren voor onderzoek. Er zit een schroef aan de achterkant van dit speculum waarmee het naar een gewenst niveau kan worden geopend. In de kleur geborsteld staal.spangt
| Gewicht | 0.24 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 15 × 6 × 7.8 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 6 cm x 7,8 cm x 15 cm |
| Artikelcode | TMS2355MBR |
| Bruikbare lengte | 10cm |
| Diameter artikel | 2cm |
| EAN | 8714273535290 |
| Geproduceerd in | Pakistan |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Multi speed | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
1 beoordeling voor Collins Speculum – Medium – Brushed Steel
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.



























Shasta –
Goood write-up. I ddefinitely appreciate this website. Thanks!
my homepage; jav xxx