Master Series – Incubus Inflatable Dildo Gag
Oorspronkelijke prijs was: €50.06.€35.04Huidige prijs is: €35.04.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Incubus – Inflatable Dildo Gag
Gemaakt om twee functies tegelijk te vervullen, zal deze opblaasbare prop met dildo dingen zeker interessant maken. Het binnenste gedeelte fungeert als een mondknevel die, eenmaal stevig aangebracht, kan worden opgeblazen. Nadat de prop is aangebracht en indien gewenst is opgeblazen, kan de andere partner de buitenste dildo gebruiken voor penetratie. De partner die de mond gesnoerd is, krijgt de actie van dichtbij te zien terwijl de dildo in en uit gaat.
| Gewicht | 0.344 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 34.8 × 14.5 × 6.5 cm |
| Afmetingen artikel | 14,5 cm x 6,5 cm x 34,75 cm |
| Artikelcode | AB314 |
| EAN | 811847012619 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Rubber |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.

























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.