-30%
Master Bondage Hook
Oorspronkelijke prijs was: €29.70.€20.79Huidige prijs is: €20.79.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Master Bondage Hook
Deze roestvrij stalen vaginale haak is handig voor extreme spelers die zich graag met touw bondage enof ophanging bezighouden. Dit model is 1 (2,6cm) dik en heeft een ring aan het uiteinde aan de kern van de haak om het touw te bevestigen. Het kortere uiteinde wordt in de vagina ingevoerd. De haak is gemaakt van een zwaar roestvrij staal met afgeronde randen.
| Gewicht | 0.387 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 33.7 × 14.8 × 2.8 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 2,6 cm x 14,6 cm x 33,5 cm |
| Artikelcode | TMS-2345 |
| EAN | 8714273782618 |
| Geproduceerd in | Pakistan |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.


























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.