-30%
Play Cuffs – Black
Oorspronkelijke prijs was: €9.46.€6.62Huidige prijs is: €6.62.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Play Cuffs – Black
Voor zowel beginners als liefhebbers van beperkingen, Merci’s Silicone Cuffs hebben een gegoten ontwerp uit ??n stuk zonder metalen hardware die kan breken, kleding kan haken of de huid kan irriteren.
Perfect voor licht bondagespel, deze stevige maar flexibele polsboeien bieden sterke maar comfortabele beperking en onderwerping zonder pijn.
| Gewicht | 0.22 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 9.99 × 9.99 × 9.99 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 19,6 cm |
| Artikelcode | 2404-50-BX |
| EAN | 782421088996 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Siliconen |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.

























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.