-30%
Triune – Handcuffs with Combination Lock
Oorspronkelijke prijs was: €57.20.€40.04Huidige prijs is: €40.04.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Handcuffs with Combination Lock
Houd de controle over je sub met deze spannende boeien. De boeien zijn gemaakt van roestvrij staal en zijn behoorlijk zwaar. Het staal roest niet en is gemakkelijk schoon te maken. De boeien kunnen worden gesloten met het cijferslot. Zo zorg je ervoor dat je sub geen kans heeft om te ontsnappen! De combinatie is 1214
| Gewicht | 0.382 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 10 × 10.8 × 4.5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 9,2 cm x 1 cm x 26,5 cm |
| Artikelcode | TMS-0022 |
| Diameter artikel | 9,1cm |
| Diameter binnenzijde | 7,5 cm |
| EAN | 8714273941312 |
| Geproduceerd in | Pakistan |
| Kleur | Zilver |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.



























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.