Hold Me Tight – 1 fl oz / 30 ml
Oorspronkelijke prijs was: €26.81.€18.76Huidige prijs is: €18.76.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Hold Me Tight – 1 fl oz / 30 ml
HOLD ME TIGHT Vrouwelijke Toning Gel Gemaakt met natuurlijke ingredi?nten Ontworpen om de omhelzing van koppels te intensiveren Helpt de vaginale smering te herstellen Deze gel is gemaakt met natuurlijke ingredi?nten en is ideaal voor de intieme zone van vrouwen. Giet een kleine hoeveelheid op de punt van je vingers en breng het aan zoals je zou doen voor een persoonlijke gel. Eenmaal aangebracht, kunnen beide partners hun omhelzing beter voelen. De geliefden worden dan allebei meer gestimuleerd tijdens de geslachtsgemeenschap, waardoor hun eerste keer opnieuw wordt beleefd… Dit product is niet in alle landen verkrijgbaar. Niet aanbevolen voor zwangere vrouwen.
| Gewicht | 0.11 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 13.5 × 8.3 × 2.8 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 13,5 cm x 8,3 cm x 2,8 cm |
| Artikelcode | S-7400 |
| EAN | 697309074001 |
| Ingrediënten | Water/Eau (Aqua). Propanediol (Corn/Maïs)*. Glycerin/Glycérine USP*. Potassium Alum. Hydroxyethylcellulose. Sodium Benzoate. *100% Natural/ Naturel. |
| Kleur | Wit |
| Maat | 30ml |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.