-30%
Revo Air – Rotating Prostate Massager with Suction and Remote Control
Oorspronkelijke prijs was: €171.60.€120.12Huidige prijs is: €120.12.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Rotating Prostate Stimulator with Remote Control – Gotham Grey – Deze roterende prostaatstimulator met afstandsbediening is ontworpen om uw prostaat te stimuleren. Ontdek eindeloze momenten van vreugde en geef wat extra pit aan je leven met Loveline!
| Gewicht | 0.43 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 18 × 5 × 18 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Bruikbare lengte | 9,5cm |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | No |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.






























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.