-30%
Peridise Set – Unisex Anal Toy’s
Oorspronkelijke prijs was: €17.08.€11.95Huidige prijs is: €11.95.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Peridise Set – Unisex Anal Toy’s
Het doordachte, gepatenteerde ontwerp van de Peridise Unisex Anal Toy is anders dan elk ander anaal speeltje, omdat het de natuurlijke peristaltische reactie van het lichaam gebruikt om sensaties te versterken. Peridise helpt je de sterkste orgasmes van je leven te krijgen.
| Gewicht | 0.08 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 3.4 × 13.2 × 20.4 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 10 cm x 4 cm |
| Artikelcode | 894757001973 |
| Bruikbare lengte | 8cm |
| EAN | 894757001973 |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Acetaal |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.



























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.