Levelz – Vibrerende Verwarmende Buigbare Tapping Silicone Prostaat Stimulator – Zwart
Oorspronkelijke prijs was: €32.94.€23.05Huidige prijs is: €23.05.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Verwarmende en Vibrerende Silicone Prostaat Stimulator – Zwart – Take your pleasure to new depths with the heating��� vibrating prostate stimulator, expertly designed to deliver intense, targeted stimulation. This sleek, rechargeable device features a flare base and smooth head for a comfortable and satisfying fit. In addtion, it features a heating feature that will take your experience to new heights. Ergonomically crafted to complement your body, the heating vibrating prostate stimulator ensures both precision and comfort, making it an essential addition to your collection. Hypoallergenic, made with body-safe material using premium s
| Gewicht | 0.5 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 16 × 6 × 19 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal motoren | 2 |
| Aantal snelheden | 9 |
| Bruikbare lengte | 12,7cm |
| Diameter artikel | 3,8cm |
| Max RPM | 7500 |
| Max aantal dB | 60 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.