Levelz – Vibrerende Parelsilicone Prostaatmassager met Lussysteem – Zwart
Oorspronkelijke prijs was: €21.94.€15.35Huidige prijs is: €15.35.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Vibrerende Bulb Silicone Prostaat Massager met Lus – Zwart – Discover deep, focused pleasure with the Vibrating Bulb Prostate Massager with Loop. Designed with a rounded bulb tip and slender stem, this massager delivers targeted prostate stimulation and a comfortable fit. The powerful vibration functions intensify every sensation, while the widened base with an integrated loop ensures safe and easy handling. Made from premium, body-safe, hypoallergenic silicone and water resistant for simple cleaning, this rechargeable stimulator is perfect for solo exploration or partnered play.
| Gewicht | 0.26 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 10.5 × 6 × 17.5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal motoren | 1 |
| Aantal snelheden | >10 |
| Bruikbare lengte | 9cm |
| Diameter artikel | 2,5cm |
| Max RPM | 8000 |
| Max aantal dB | 60 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.