Levelz – Vibrerende en Tikken Siliconen Prostaat Massager met Bal Stimulator – Zwart
Oorspronkelijke prijs was: €43.94.€30.75Huidige prijs is: €30.75.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Dual Motor Afstandsbediening Geweven Vibrerende Vloeibare Siliconen Prostaat Stimulator – Zwart – Level up anal play with the Remote Controlled Rechargeable Beaded Vibrating Anal Plug. Equipped with dual motors, this plug delivers 10 powerful vibration functions for intense internal stimulation. The graduated silicone beads offer a thrilling, wave-like sensation with every movement. Crafted from ultra-smooth, hypoallergenic liquid silicone, it���s body-safe, waterproof, and features a flared base for secure play. Includes a wireless remote for hands-free control and is USB recha
| Gewicht | 0.38 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 13 × 6 × 17.5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal motoren | 3 |
| Aantal snelheden | >10 |
| Diameter artikel | 3,2cm |
| Max RPM | 10500 |
| Max aantal dB | 60 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.