Levelz – Vibrerende en Duwende Siliconen Prostaatmassager – Zwart
Oorspronkelijke prijs was: €32.94.€23.05Huidige prijs is: €23.05.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Vibrerende en Tikken Siliconen Prostaat Massager met Bal Stimulator – Zwart – Explore targeted pleasure with the Vibrating Tapping Prostate Massager, crafted for precise stimulation and rich texture. The multi-textured insertable arm delivers rhythmic tapping sensations directly to the prostate, while the flared vibrating base enhances external stimulation and provides secure wear. Made using hypoallergenic, body-safe materials including silicone, it���s water-resistant, rechargeable, and perfect for solo or partn
| Gewicht | 0.4 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 13 × 6 × 17.5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal motoren | 3 |
| Aantal snelheden | 10 |
| Bruikbare lengte | 12cm |
| Diameter artikel | 2,9cm |
| Max RPM | 16000 |
| Max aantal dB | 60 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.