Levelz – Vibrerende Bulb Silicone Prostaat Massager met Lus – Zwart
Oorspronkelijke prijs was: €21.94.€15.35Huidige prijs is: €15.35.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Vibrerende Siliconen Prostaat Stimulator Anale Plug – S – Zwart – Explore deep, targeted pleasure with the Vibrating Prostate Stimulator Anal Plug, designed to deliver powerful internal stimulation. Featuring a curved, ergonomic shape and strong motor, this plug massages the prostate with precision to heighten sensation and enhance climax. Its flexible, tapered body ensures easy, comfortable insertion, while the soft, hypoallergenic, body-safe silicone provides a smooth, premium feel. A flared base adds security and comfort during use. Water-resistant and rechargeable, it���s ideal for both beginners and experienced user
| Gewicht | 0.25 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 10.5 × 6 × 17.5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal motoren | 1 |
| Aantal snelheden | >10 |
| Bruikbare lengte | 8,7cm |
| Diameter artikel | 2cm |
| Max RPM | 8000 |
| Max aantal dB | 60 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.




















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.