Levelz – Verwarmende en Vibrerende Silicone Prostaat Stimulator – Zwart
Oorspronkelijke prijs was: €28.54.€19.97Huidige prijs is: €19.97.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Vibrerende en Duwende Siliconen Prostaatmassager – Zwart – Discover deep, targeted pleasure with the Vibrating Thrusting Prostate Massager, designed for precision stimulation and intense satisfaction. Its sleek, contoured shape mimics a natural curve for effortless insertion, while the thrusting motion and powerful vibrations deliver customizable sensations. The flared base vibrates for external stimulation and secure wear. Made using hypoallergenic, body-safe materials including silicone, it���s water-resistant, rechargeable, ideal for solo or partn
| Gewicht | 0.4 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 16 × 6 × 19 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal motoren | 3 |
| Aantal snelheden | 10 |
| Bruikbare lengte | 10cm |
| Diameter artikel | 3,3cm |
| Max RPM | 15000 |
| Max aantal dB | 60 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.