Levelz – Dual Motor Afstandsbediening Geweven Vibrerende Vloeibare Siliconen Prostaat Stimulator – Zwart
Oorspronkelijke prijs was: €39.54.€27.67Huidige prijs is: €27.67.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Dual Motor Afstandsbediening Dual Motor Vibrerende Vloeibare Siliconen Prostaat Stimulator – Zwart – Unlock deep, targeted stimulation with the Remote Controlled Dual Motor Vibrating Prostate Stimulator. Built for intense P-spot pleasure, this plug features two powerful motors and 10 dynamic vibration modes that deliver precision and depth with every pulse. The firm, contoured shaft���crafted from ultra-smooth, hypoallergenic liquid silicone���slides in effortlessly and offers 11.2��� of insertable length��� for a full, satisfying feel. The flared base ensures safe use, while the wireless remote gives you seamless control. Waterproof and USB rechargeable
| Gewicht | 0.37 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 17 × 12.1 × 5.9 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal motoren | 2 |
| Aantal snelheden | 10 |
| Bruikbare lengte | 10cm |
| Max RPM | 7500 |
| Max aantal dB | 50 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.