Levelz – Dual Motor Afstandsbediening Dual Motor Vibrerende Vloeibare Siliconen Prostaat Stimulator – Zwart
Oorspronkelijke prijs was: €39.54.€27.67Huidige prijs is: €27.67.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
No.65 – P-Spot Vibrator – De mannelijke g-Spot die, logischerwijs, de p-spot wordt genoemd, is een van de meest gevoelige plek van het menselijk lichaam. Die bevat een enorme hoeveelheid zenuwen, en gezien het feit dat de prostaat nauw verbonden is met seksuele reacties, kan het orgasme dat voortvloeit uit prostaatmassage en -stimulatie, ongelooflijk bevredigend zijn. Sono heeft deze zeer krachtige p-spot-vibrator ontwikkeld, die gelijktijdig de testiculaire zone stimuleert voor nog intensere hoogtepunten. De ergonomisch ontworpen voorkant heeft een driehoekvormige opening voor gemakkelijk inbrengen en uitnemen. Dit opwindende, zwarte liefdesspeeltje is gemaakt van zachte, kwalitatieve siliconen en werkt op 3 (meegeleverde) LR44-batterijen.
| Gewicht | 0.37 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 17 × 12.1 × 5.9 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal motoren | 2 |
| Aantal snelheden | 10 |
| Bruikbare lengte | 11,2cm |
| Max RPM | 7500 |
| Max aantal dB | 50 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.





































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.