-30%
Helix Syn Trident – Black
Oorspronkelijke prijs was: €66.19.€46.33Huidige prijs is: €46.33.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Helix Syn Trident – Male G-Spot Stimulator – Black
In 2012 introduceerde Aneros de Helix SynTM.
Met de perfecte combinatie van reactievermogen en gerichte stimulatie in combinatie met het comfort en de elegantie van siliconen, werd de Helix SynTM de populairste handsfree G-spot-stimulator voor mannen ter wereld.
Vandaag presenteren we met trots de Helix SynTM Trident, de synthese van onze nieuwste innovaties uit de Trident-serie met onze meest weelderige fluwelen siliconen tot nu toe. De Helix SynTM Trident versterkt ontmoetingen met een partner krachtig en tilt solo-exploratie naar het niveau van multi-orgastische extase.
| Gewicht | 0.29 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 22.86 × 13.97 × 3.5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 9,3 cm x 2,2 cm x 10,8 cm |
| Artikelcode | 8,95E 11 |
| Bruikbare lengte | 9,1cm |
| Diameter artikel | 2,5cm |
| EAN | 894757001911 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Acetal |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.